Konkurs na opracowanie projektu logo dla Muzeum Piaseczna (w organizacji)

Mamy przyjemność ogłosić „Konkurs na opracowanie projektu logo dla Muzeum Piaseczna (w organizacji)”.

Muzeum Piaseczna (w organizacji) to nowa instytucja kultury, powstała na mapie naszego miasta, której celem jest zachowanie, udokumentowanie i popularyzowanie lokalnego dziedzictwa historycznego i kulturowego. Docelowo Muzeum Piaseczna będzie zlokalizowane w trzech zabytkowych budynkach: starej Plebanii, dworze „Poniatówka” i Domu „Zośki”, usytuowanych w przestrzeni miejskiej. Każdy ze wspomnianych obiektów obrazuje odrębną formę architektoniczną i jest nośnikiem niezwykle ciekawych historii, które zaprezentujemy Państwu na obecnie przygotowywanych ekspozycjach stałych Muzeum.

Mając na uwadze odmienne walory architektoniczne i historyczne budynków muzealnych, zależy nam na stworzeniu dla nich jednego wspólnego mianownika – jednolitego znaku rozpoznawczego, stanowiącego swoisty symbol, jednoznacznie kojarzony z Muzeum Piaseczna (w organizacji).

Naszym celem jest wybranie logo, które będzie wykorzystywane w szeroko rozumianej działalności Muzeum i zamieszczane w materiałach reklamowych i promocyjnych (takich jak wydawnictwa, plakaty, ulotki, banery promocyjne, gadżety okolicznościowe, itp.), jak również na stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Dodatkowo opracowane i ujednolicone logo Muzeum będzie stosowane na różnorodnych formach oznaczeń, informujących o siedzibie/lokalizacji Muzeum (takich jak tablice informacyjne, szyldy, itp.).

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Konkursie i podzielenia się swoją kreatywnością, pomysłowością i umiejętnościami projektowymi. Liczymy na indywidualne podejście do tworzonych koncepcji projektu.

  • Szczegóły dotyczące udziału w konkursie odnajdą Państwo w Regulaminie Konkursu.
  • Zgłoszenie do konkursu: promocja@muzeumpiaseczna.pl
  • Na zgłoszenia czekamy do dnia 2 lipca 2023 r.

Regulamin Konkursu wraz z załącznikami:

UWAGA – ZMIANA ZAŁĄCZNIKA NR 4