Wystawa ""Piaseczno - od źródeł do współczesności" Piwnica - archeologia.

Piaseczno – od źródeł do współczesności

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy „Piaseczno – od źródeł do współczesności” w Muzeum Piaseczna. To niepowtarzalna okazja, aby zgłębić historię naszego miasta od jego najwcześniejszych początków aż czasy obecne. W trakcie zwiedzania będzie można podziwiać eksponaty, obejmujące zarówno dziedzictwo archeologiczne, jak i artefakty z różnych okresów historycznych, w tym z czasów saskich.

Ponadto, dla miłośników techniki oraz rodzin z dziećmi przygotowaliśmy atrakcje, takie jak makieta kolei wąskotorowej z Piaseczna do Zalesia Dolnego oraz liczne bloki tematyczne, prezentujące różne aspekty historii miasta. W ramach ekspozycji znajdziecie także informacje dotyczące lat wojennych oraz rozwoju piaseczyńskich zakładów przemysłowych, takich jak Zelos, Lamina czy Polkolor.

Wzbogacając doświadczenie zwiedzania, korzystamy również z nowoczesnych narzędzi multimedialnych, które pozwolą Wam jeszcze bardziej wgłębić się w historię Piaseczna i jego okolic. Zapraszamy do udziału w tym niezwykłym spotkaniu z naszą przeszłością!

ODWIEDŹ NAS
JUŻ DZISIAJ!