ARCHEOLOGICZNA PRZYGODA -warsztaty rodzinne w Muzeum Piaseczna

Archeolodzy często pracują w trudnych warunkach: w palącym słońcu, w błocie, w ciemnych piwnicach a nawet pod wodą. Dzięki nim muzea otrzymują eksponaty a my zdobywamy wiedzę o dawnych czasach. Podczas zajęć wcielimy się w archeologów, przyjrzymy się ich pracy i poznamy zabytki z wykopalisk na terenie Piaseczna.

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 12 lat wraz z opiekunami do udziału w specjalnych zajęciach w Muzeum Piaseczna. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 5 października 2024 roku, o godzinie 10:15 i 12:15. Czas trwania zajęć to około 60 minut. Spotykamy się w Muzeum Piaseczna, mieszczącym się w Plebanii przy placu Piłsudskiego 10, w Piasecznie. Koszt udziału to 6 zł dla dziecka i 10 zł dla opiekuna.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejsze zapisy: rezerwacja@muzeumpiaseczna.pl lub telefonicznie pod numerem 517888029 lub 517 887 510.

ODWIEDŹ NAS
JUŻ DZISIAJ!